Get Adobe Flash player
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Adres:
Klub Pływacki "Sokół" Rzeszów

Rzeszów 35-011,

ul. Pułaskiego 13a
e-mail: biuro@kpsokol.pl
tel. 501 270 186,  602 529 228

 

Biura:
Pływalnia "Muszelka"
Rzeszów, ul. Starzyńskiego
wtorek, czwartek: 16:00- 19:00, 
sobota: 10:00 - 11:30

 

Pływalnia "Karpik"

Rzeszów, ul. Solarza
poniedziałek, środa, piątek: 16:00 -19:00

 

nr konta: 
79 9176 1035 2004 0030 8933 0001

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW
KLUBU PŁYWACKIEGO „SOKÓŁ” RZESZÓW w 2017 r.:

 

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - 14 lat, Lublin, 3 – 5.03.2017
WOJNAR, Mateusz - 2003
8 m - 50 m stylem dowolnym
5 m – 50 m stylem klasycznym
15 m – 100 m stylem klasycznym
14 m – 50 m stylem motylkowym
11 m - 100 m stylem zmiennym
SZCZEPANIK Szymon (2003 r.)
30 m – 50 m stylem klasycznym
33 m – 200 m stylem klasycznym
GAWRON Amelia (2003 r.)
24 m – 100 m stylem dowolnym
31 m – 50 m stylem dowolnym

 

Mistrzostwa Polski Juniorów 16 letnich, Gliwice, 10 – 12.03.2017
RÓG Adrian (2001 r.)
33 m – 100 m stylem zmiennym
33 m – 200 m stylem zmiennym

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-lat, Olsztyn, 7 – 9.07.2017
WOJNAR, Mateusz - 2003
10 m – 50 m stylem grzbietowym
9 m - 50 m stylem dowolnym
9 m – 50 m stylem klasycznym
15 m – 100 m stylem grzbietowym
22 m – 50 m stylem motylkowym

 

Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, Dębica, 10 – 11.06.2017
Ranking medalowy:
2 m – 62 medale: 25 złotych, 17 srebrnych, 20 brązowych
Najlepsi zawodnicy:
13 lat:
Kokoszka Oliwier – 2 m
14 lat:
Florkiewicz Liwia – 2 m
Kapusta Karolina – 3 m
Wojnar Mateusz – 1 m
Szczepanik Szymon – 2 m

 

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, Dębica, 2 – 3.12.2017
Ranking medalowy:
3 m – 63 medale: 22 złotych, 25 srebrnych, 16 brązowych
Najlepsi zawodnicy:
12 lat:
Rynkiewicz Jakub – 2 m
13 lat:
Kokoszka Oliwier – 2 m
14 lat:
Wojnar Mateusz – 2 m
Szczepanik Szymon – 3 m

 

Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10-11, 18.03.2017, Strzyżów
Ranking medalowy:
1 m - 12 medali: 6 złotych, 5 srebrnych, 1 brązowy
Najlepsi zawodnicy:
11 lat:
Adamczyk Karolina – 3 m

 

Memoriał Jerzego Szczerbatego Puchar Ziemi Podkarpackiej, Tarnobrzeg, 23.04.2017
Puchar za 2 m w punktacji drużynowej
42 medale: 10 złotych, 18 srebrnych, 14 brązowych

 

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci
Edycja Wiosna 2017
1 m w punktacji drużynowej
Adamczyk Karolina – Najlepszą zawodniczką Ligii
Edycja Jesień 2017
3 m w punktacji drużynowej
Cyran Julia - Najlepszą zawodniczką Ligii

 

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików, Ostrowiec Św., 25 – 26.03.2017
Punktacja drużynowa:
3 m – drużyna 12 latków
5 m – drużyna 13 latków


Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat, Mielec, 28.05.2017
3 m w punktacji drużynowej


Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat, Bochnia, 17 – 18.06.2017
20 m w punktacji drużynowej

 

Ogólnopolski Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat, Strzyżów, 27.05.2017
2 m w klasyfikacji medalowej
13 medali: 6 złotych, 3 srebrne, 4 brązowe
Najlepsza zawodniczka 11 lat:
1 m - Adamczyk Karolina
3 m – Cyran Julia


Puchar Silesia, Katowice, 3-5.02.23017


XX-lecie MKS Ikar Mielec oraz Zawody o Puchar Prezydenta Mielca, Mielec, 18.02.2017
13 medali: 2 złote, 5 srebrnych, 6 brązowych


Ogólnopolskie Zawody o Puchar MOSiR Kielce, Kielce, 18 – 19.02.2017
17 medali: 2 złote, 6 srebrnych, 9 brązowych

 

Cena Mesta Humenne, Humenne (SVK), 25 – 26.03.2017 i 28 – 29.10.2017
w marcu 12 medali: 7 złotych, 1 srebrny, 4 brązowe
w październiku: 16 medali: 5 złotych, 8 srebrnych, 3 brązowych

 

VI Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli, Stalowa Wola, 8 – 9.04.2017
44 medali: 12 złotych, 12 srebrnych, 20 brązowych

 

Wiosenne Mistrzostwa MKP Bobry Dębica, Dębica, 5 – 6.05.2017
11 medali: 5 złotych, 4 srebrne, 2 brązowe

 

Zawody Pływackie Dzieci z okazji Dni Ziemi Ropczyckiej, Ropczyce, 3.06.2017
2 m w klasyfikacji medalowej
17 medali: 8 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe

 

Międzynarodowe Zawody Pływackie z okazji 25-lecia KP SOKÓŁ, Rzeszów, 14 – 15.10. 2017
2 m w punktacji drużynowej\
39 medali: 10 złotych, 9 srebrnych, 20 brązowych

 

X Zawody Pływackie z Okazji Święta Niepodległości, Horyniec Zdrój, 11.11.2017
2 m w klasyfikacji medalowej
26 medali: 12 złotych, 8 srebrnych, 6 brązowych

 

III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2017 o Puchar Otylii Jędrzejczak, Dębica, 16 –
17.12.2017
3 m w klasyfikacji medalowej
25 medali: 10 złotych, 6 srebrnych, 9 brązowych

Medaliści Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego i wyróżniający się zawodnicy KP „Sokół”
Rzeszów w 2017 roku:
10 lat:
Serwiński Kacper
11 lat:

Adamczyk Karolina, Cyran Julia, Walewska Aleksandra
Baran Michał, Domino Mikołaj,
12 lat:
Motor Magdalena, Guzior Emilia
Rynkiewicz Jakub, Świeca Mateusz, Czernicki Hubert, Gawron Natan, Głowa Filip, Szczęch
Mikołaj
13 lat:
Rokita Martyna
Kokoszka Oliwier, Bienia Maciej, Pasman Filip
14 lat
Florkiewicz Liwia, Gawron Amelia, Kapusta Karolina, Winnicka Wiktoria, Wołowiec Vittoria
Szczepanik Szymon, Wojnar Mateusz
16 lat:
Róg adrian
17 - 18 lat
Czurczak Jakub, Kotula Kamil