Get Adobe Flash player
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Adres:
Klub Pływacki "Sokół" Rzeszów

Rzeszów 35-011,

ul. Pułaskiego 13a
e-mail: biuro@kpsokol.pl
tel. 501 270 186,  602 529 228

 

Biura:
Pływalnia "Muszelka"
Rzeszów, ul. Starzyńskiego
wtorek, czwartek: 16:00- 19:00, 
sobota: 10:00 - 11:30

 

Pływalnia "Karpik"

Rzeszów, ul. Solarza
poniedziałek, środa, piątek: 16:00 -19:00

 

nr konta: 
79 9176 1035 2004 0030 8933 0001

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW
KLUBU PŁYWACKIEGO „SOKÓŁ” RZESZÓW w 2019 r.:


1. Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10-11 lat, Nowa Dęba, 17.03.2019
5 miejsce w klasyfikacji medalowej, 13 medali: 4 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe, najlepsi
zawodnicy 10 lat: Domagała Katarzyna – 2 m, Trznadel Szymon – 6 m, medaliści: Domagała
Katarzyna, Papuzińska Martyna, Trznadel Szymon, Wacław Maja, Wójcik Antoni,

 

 

2. Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat - I runda, Ostrowiec Św. -
23,24.03.2019
5 medali – 3 srebrne, 2 brązowe, medaliści: Cyran Julia, Serwiński Kacper

 

 

3. Memoriał Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej, Tarnobrzeg, 30.03.2019
2 miejsce w punktacji drużynowej

 

 

4. VIII Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w pływaniu, Stalowa Wola, 11-12.05.2019
1 miejsce w klasyfikacji medalowej: 33 medali: 12 złotych, 10 srebrnych, 11 brązowych.
Wśród najlepszych zawodników znaleźli się: Domagała Katarzyna (2 m / 10 lat), Wójcik
Antoni (2 m / 11 lat)

 


5. Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci, 10-11 lat, Stalowa Wola, 2.06.2019

 7 medali (1 złoty, 3 srebrne, 3 brązowe),

wyróżniający się zawodnicy: Wacław Maja, Domagała Katarzyna, Pasaman Julia, Wójcik Antoni,

Trznadel Szymon

 Sztafeta: 4*50 m st. zmiennym (1 m), 4*50 m st. dowolnym (3 m -: Sadrakuła Miłosz, Wójcik

Antoni, Ciećkiewicz Miłosz, Lis Jakub

 

 

6. Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat – II runda, 15-16.06.2019, Oświęcim
Wyróżniająca się zawodniczka: Cyran Julia

 

7. Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci
5 miejsce drużynowo w edycji wiosennej (Ropczyce, Krosno, Kolbuszowa),
1 miejsce drużynowo w edycji jesiennej (Dębica, Tarnobrzeg, Mielec)
wyróżniający się zawodnicy KP „Sokół”: Wójcik Antoni, Wacław Maja, Domagała Katarzyna,
Trznadel Szymon, Czeluśniak Emilia, Cwynar Natalia, Pasaman Julia, Papuzińska Martyna,
Domino Julian, Cynar Weronika

 

8. Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, Dębica, 8-9.06.2019
3 miejsce w klasyfikacji medalowej 67 medale (26 złotych, 25 srebrnych, 16 brązowych),
medaliści: Czernicki Hubert, Róg Adrian, Rynkiewicz Jakub, Serwiński Kacper, Sobolewski
Przemysław, Świeca Mateusz, Szczęch Mikołaj, Szczepanik Szymon, Wojnar Tymoteusz, Cyran

Julia, Motor Magdalena, Paśko Julia, Pawełek Zuzanna

 

9. Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat, Olsztyn, 5-7.07.2019
Rynkiewicz Jakub: 4 m – 1500 m stylem dowolnym, 5 m – 400 m stylem dowolnym, 6 m – 100 m
stylem motylkowym, 7 m – 50 m stylem motylkowym,
5 m – sztafeta 4*100 m stylem zmiennym (Czernicki Hubert, Świeca Mateusz, Rynkiewicz Jakub,
Wojnar Tymoteusz)
6 m – sztafeta 4*200 m stylem dowolnym (Rynkiewicz Jakub, Czernicki Hubert, Szczęch Mikołaj,
Wojnar Tymoteusz)
8 m – sztafeta 4*100 m stylem dowolnym (Świeca Mateusz, Wojnar Tymoteusz, Czernicki Hubert,
Rynkiewicz Jakub)

 

 

10. Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat, Lublin, 10-12.07.2019
Szymon Szczepanik: 13 m – 400 m stylem zmiennym, 18 m – 200 m stylem klasycznym

 

 

11. XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Drzonków, 18-21.07.2019
Róg Adrian: 9 m – 50 m stylem dowolnym, 10 m – 100 m stylem dowolnym, 11 m – 200 m stylem
dowolnym, 19 m – 400 m stylem dowolnym,

 

 

12. Cena PK Humenne & MULLER TEXTILES Slovakia cup, Humenne (SVK), 19-20.10.2019
2 miejsce w klasyfikacji medalowej: 52 medale: 16 złotych, 21 srebrnych, 15 brązowych
medaliści: Czernicki Hubert, Domino Julian, Rynkiewicz Jakub, Serwiński Kacper, Świeca
Mateusz, Szczęch Mikołaj, Trznadel Szymon, Wójcik Antoni, Wojnar Tymoteusz, Cwynar
Karolina, Cyran Julia, Cyran Weronika, Gaweł Izabela, Motor Magdalena, Wacław Maja

 

 

13. Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, Dębica, 16-17.11.2019
2 miejsce w klasyfikacji medalowej: 78 medali (35 złote, 20 srebrnych, 23 brązowe),
medaliści: Bienia Maciej, Czernicki Hubert, Róg Adrian, Rynkiewicz Jakub, Serwiński Kacper,
Sobolewski Przemysław, Świeca Mateusz, Szczęch Mikołaj, Szczepanik Szymon, Wojnar
Tymoteusz, Cwynar Karolina, Cyran Julia, Gaweł Izabela, Motor Magdalena, Pawełek Zuzanna,
Rokita Martyna

 

 

14. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat, Ostrowiec Św., 6-8.12.2019
Rynkiewicz Jakub: 1 m – 50 m stylem motylkowym, 2 m – 100 m stylem motylkowym, 4 m – 400
m stylem dowolnym, 5 m – 1500 m stylem dowolnym
Czernicki Hubert: 13 m – 200 m stylem grzbietowym, 17 m – 100 m stylem grzbietowym, 18 m –
50 m stylem grzbietowym
Świeca Mateusz: 16 m – 100 m stylem klasycznym, 16 m – 100 m stylem klasycznym, 19 m – 50 m
stylem klasycznym
Szczęch Mikołaj: 13 m – 200 m stylem motylkowym, 19 m – 100 m stylem motylkowym

Wojnar Tymoteusz: 17 m – 100 m stylem klasycznym
Motor Magdalena: 17 m – 400 m stylem zmiennym
8 m – sztafeta 4*100 m stylem zmiennym (Czernicki Hubert, Świeca Mateusz, Rynkiewicz Jakub,
Wojnar Tymoteusz)
7 m – sztafeta 4*200 m stylem dowolnym (Rynkiewicz Jakub, Czernicki Hubert, Szczęch Mikołaj,
Wojnar Tymoteusz)
9 m – sztafeta 4*100 m stylem dowolnym ( Rynkiewicz Jakub, Świeca Mateusz, Czernicki Hubert,
Wojnar Tymoteusz)
15. Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat, Lublin, 13-15.12.2019
Szczepanik Szymon: 19 m – 400 m stylem zmiennym, 22 m – 50 m stylem klasycznym
16. Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat, Ostrowiec Św.,
18- 22.12.2019
Sztafeta 4*50 m stylem zmiennym (Czernicki Hubert, Świeca Mateusz, Rynkiewicz Jakub, Wojnar
Tymoteusz) – REKORD POLSKI JUNIORÓW 14 lat